ZADZWOŃ
530 520 240

Gdzie kupić nowy akumulator?

Kiedy kupić nowy akumulator samochodowy ?

Prawie każdy użytkownik samochodu musiał kiedyś wymienić akumulator. Zastanawiamy się wtedy gdzie kupić akumulator w Warszawie. Czy może jednak ratować naszą baterię? Ciężko jest przewidzieć dokładną datę takiej czynności. Jeżeli akumulator był notorycznie rozładowywany, to jego parametry techniczne są niskie. Krótkie trasy i długie postoje wpływają destruktywnie na stan techniczny baterii. Wtedy nasz samochód potrzebuje szybciej wizyty w sklepie w celu zakupu nowego akumulatora. Zaleca się ładować akumulator, kiedy jego napięcie spadnie poniżej 12,4 V. W takim przypadku okres jego żywotności zdecydowanie się wydłuży. Jeżeli nasz akumulator rozładowuje się, należy sprawdzić układ elektryczny. Często jest to awaria alternatora lub ukryty pobór prądu.

 

Gdzie kupić nowy akumulator w Warszawie?

 

Weryfikacja stanu starego akumulatora samochodowego.

Kiedy nie jesteśmy pewni stanu naszego akumulatora samochodowego, warto go zweryfikować. Można to zrobić podczas wizyty w warsztacie. Mechanik od razu zdiagnozuje przyczynę rozładowywania. Jeżeli wszystko w naszym samochodzie działa pozostaje tylko zakup nowego akumulatora.

Druga opcja to wykonanie testu w specjalistycznym sklepie z akumulatorami. Większość z nich posiada przyrządy do szybkiej diagnozy. Po weryfikacji zadajemy sobie pytanie, gdzie kupić nowy akumulator w Warszawie.

 

Akumulator z supermarketu.

Możemy kupić nowy akumulator w wielkopowierzchniowym markecie lub specjalistycznym sklepie. Wizyta w dużym obiekcie jest wygodna, bo przy okazji można zrobić zakupy. Jednak nie wiemy, ile czasu leży na półce akumulator, który chcemy kupić. Nie otrzymamy też fachowej pomocy w doborze właściwego akumulatora do naszego samochodu. Ważne jest prawidłowe dobranie parametrów technicznych takich jak pojemność Ah oraz prąd rozruchu. Aby uniknąć problemów z montażem akumulatora, należy też dobrać odpowiedni rozmiar i sposób mocowania. Jeżeli jednak zdecydujemy się na kupno akumulatora w tym miejscu, warto sprawdzić jego napięcie. Dodatkowo zwróćmy uwagę czy nie ma wycieku elektrolitu lub jakiegoś uszkodzenia mechanicznego. Niestety, ale w supermarkecie nie ma co liczyć na pomoc w wymianie akumulatora.

 

Specjalistyczny sklep z akumulatorami.

Kolejne miejsce w Warszawie, gdzie można kupić nowy akumulator to specjalistyczny sklep. Zazwyczaj w takim punkcie mamy do wyboru wiele produktów. Możemy wybrać nowy akumulator spośród wielu marek takich jak varta, exide centra, banner, moll, yuasa, bosch. Sprzedawca w sklepie poinformuje nas jak prawidłowo dbać o nowy akumulator samochodowy. Dodatkowo pomoże dobrać odpowiednią ładowarkę. W większości sklepów z akumulatorami sprzedawca pomaga w montażu nowego akumulatora. Dzięki temu, że ma duże doświadczenie, możemy być pewni, że nasz akumulator jest prawidłowo zamontowany.

 

Wymiana akumulatora w warsztacie samochodowym

Decydując się na zakup akumulatora w warsztacie, na pewno zostanie prawidłowo dobrany. Możemy też liczyć na profesjonalny montaż. Jednak nie będziemy mieli zbyt dużego wyboru pomiędzy różnymi producentami. Często też trzeba się umawiać na wymianę z dłuższym wyprzedzeniem. Jest to spowodowane tym, że warsztaty koncentrują się na poważniejszych naprawach. Muszą też wcześniej zamówić dla nas odpowiedni akumulator.

 

Mobilny sklep z akumulatorami - Pogotowie akumulatorowe w Warszawie

Zakup akumulatora przez pogotowie akumulatorowe w Warszawie jest bardzo wygodne. Aby kupić akumulator, dzwonimy pod numer 530520240, podajemy dane pojazdu i ustalamy termin wymiany. Monter przyjedzie tego samego dnia pod wskazany adres w Warszawie i zamontuje akumulator.  Wszystkie akumulatory są nowe i mają dwuletnią gwarancję. Po montażu sprawdzane jest napięcie ładowania akumulatora. Mobilny sklep z akumulatorami działa na terenie Warszawy i okolicy.

Pogotowie Akumulatorowe w Warszawiekontakt@pogotowieakumulatorowe.waw.pl
Zadzwoń - 530 520 240
phone-handset